Muse | M-081R | Alarm function | 2-band PLL portable radio | Black
- Код товара: 191826
- EAN: 3700460203313
- MPN: M-081R
24.19€
Без налога: 19.99€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Black |
| Функция тревоги | Yes |
| Наименование продукта | 2-band PLL portable radio |
| Producer product name | M-081R |
| Встроенный экран | Yes |
| Количество предварительно установленных FM станций | 20 |
| Функция Snooze | Yes |
| Net weight | 0.531 кг |
| Gross weight | 0.716 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 145 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.002128 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.19 кг |
| Gross depth (mm) | 190 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 415 мм |
| Gross width master carton | 200 мм |
| Gross height master carton | 310 мм |
| Net weight master carton | 7.16 кг |
| Tare weight master carton | 0.437 кг |
| Palette Qty | 670 шт. |