Muse | M-081R | Alarm function | 2-band PLL portable radio | Black
- Preces kods: 191826
- EAN: 3700460203313
- MPN: M-081R
24.19€
Bez nodokļa: 19.99€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Black |
| Modinātājsignāla funkcija | Yes |
| Produkta nosaukums | 2-band PLL portable radio |
| Producer product name | M-081R |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| FM preset stations | 20 |
| Aizmidzināšanas funkcija | Yes |
| Net weight | 0.531 kg |
| Gross weight | 0.716 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 145 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.002128 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth master carton | 415 mm |
| Gross width master carton | 200 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 7.16 kg |
| Tare weight master carton | 0.437 kg |
| Palette Qty | 670 pcs |