Muse | Speaker | M-1050BT | 20 W | Bluetooth | Black
- Код товара: 197349
- EAN: 3700460204327
- MPN: M-1050BT
36.88€
Без налога: 30.48€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-1050BT |
| Producer product family | Speaker |
| NFC features | No |
| Мощность | 20 Вт |
| Цвет | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Gross weight | 3.6 кг |
| Net weight | 3.04 кг |
| Другие особенности | Bluetooth V 4.1, Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone |
| Вход Aux | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 601 гр. |
| Plastic (No PET) | 25 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.0412965 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.56 кг |
| Gross depth (mm) | 190 мм |
| Gross width (mm) | 210 мм |
| Gross height (mm) | 1035 мм |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 шт. |