Muse | Speaker | M-1050BT | 20 W | Bluetooth | Black
- Preces kods: 197349
- EAN: 3700460204327
- MPN: M-1050BT
36.88€
Bez nodokļa: 30.48€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-1050BT |
| Producer product family | Speaker |
| NFC features | No |
| Jauda | 20 W |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Gross weight | 3.6 kg |
| Net weight | 3.04 kg |
| Citas funkcijas | Bluetooth V 4.1, Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone |
| AUX ieeja | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 601 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0412965 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.56 kg |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 1035 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |