Muse | Portable radio | M-055RB | AUX in | Black/Gold
- Код товара: 202912
- EAN: 3700460205454
- MPN: M-055RB
19.64€
Без налога: 16.23€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Black/Gold |
| Вход Aux | Yes |
| Producer product name | M-055RB |
| Producer product family | Portable radio |
| Gross weight | 0.707 кг |
| Net weight | 0.507 кг |
| Функции | FM swivel rod antenna, Power ON /OFF rotary volume control, Band Selector, Carrying handle |
| Размеры (ШхГхВ) | 180 x 80 x 130 мм |
| Тип подачи питания | AC: 230V ~ 50Hz Built-in AC cord with storage compartment DC : 4 x 1.5V “C”/R14/UM2 type battery (not included) |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 178 гр. |
| Plastic (No PET) | 22 гр. |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Volume (m3) | 0.00238986 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Gross depth (mm) | 187 мм |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 142 мм |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 285 мм |
| Gross width master carton | 207 мм |
| Gross height master carton | 300 мм |
| Net weight master carton | 4.242 кг |
| Tare weight master carton | 0.301 кг |
| Palette Qty | 582 шт. |