Muse | Portable radio | M-055RB | AUX in | Black/Gold
- Preces kods: 202912
- EAN: 3700460205454
- MPN: M-055RB
19.64€
Bez nodokļa: 16.23€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Black/Gold |
| Producer product name | M-055RB |
| Producer product family | Portable radio |
| AUX ieeja | Yes |
| Gross weight | 0.707 kg |
| Net weight | 0.507 kg |
| Funkcijas | FM swivel rod antenna, Power ON /OFF rotary volume control, Band Selector, Carrying handle |
| Dimensijas (WxDxH) | 180 x 80 x 130 mm |
| Barošanas avota tips | AC: 230V ~ 50Hz Built-in AC cord with storage compartment DC : 4 x 1.5V “C”/R14/UM2 type battery (not included) |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 178 g |
| Plastic (No PET) | 22 g |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Volume (m3) | 0.00238986 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Gross depth (mm) | 187 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 142 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 207 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 4.242 kg |
| Tare weight master carton | 0.301 kg |
| Palette Qty | 582 pcs |