ProDVX | Desk Stand | DS - 15
- Код товара: 204164
- EAN: 2000000886817
- MPN: 8010150
101.56€
Без налога: 83.93€
| Производитель | ProDVX |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | NL |
| Producer product name | DS - 15 |
| Producer product family | Desk Stand |
| Gross weight | 1.96 кг |
| Net weight | 1.76 кг |
| Размеры (ШхГхВ) | 200 X 150 X 267 мм |
| Крепление VESA | 75/100 мм |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00460275 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Gross depth (mm) | 285 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Gross height (mm) | 95.00 мм |
| Plastic (No PET) | 1370.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 3376.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 188 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |