ProDVX | Desk Stand | DS - 15
- Preces kods: 204164
- EAN: 2000000886817
- MPN: 8010150
101.56€
Bez nodokļa: 83.93€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Producer product name | DS - 15 |
| Producer product family | Desk Stand |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Net weight | 1.76 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 200 X 150 X 267 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75/100 mm |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00460275 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Gross depth (mm) | 285 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Plastic (No PET) | 1370.00 g |
| Paper/Pasteboard | 3376.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 188 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |