Muse | Portable Radio | M-051RW | AUX in | White
- Код товара: 208339
- EAN: 3700460203344
- MPN: M-051RW
19.64€
Без налога: 16.23€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | White |
| Вход Aux | Yes |
| Producer product name | M-051RW |
| Producer product family | Portable Radio |
| Gross weight | 0.711 кг |
| Net weight | 0.31 кг |
| Встроенный экран | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.002331 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.401 кг |
| Gross depth (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 371 шт. |