Muse | Portable Radio | M-051RW | AUX in | White
- Preces kods: 208339
- EAN: 3700460203344
- MPN: M-051RW
19.64€
Bez nodokļa: 16.23€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | White |
| AUX ieeja | Yes |
| Producer product name | M-051RW |
| Producer product family | Portable Radio |
| Gross weight | 0.711 kg |
| Net weight | 0.31 kg |
| Iebūvēta displeja | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.002331 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.401 kg |
| Gross depth (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 371 pcs |