Muse | M-276BTB | Wireless | On-Ear | Microphone | Wireless | Blue
- Код товара: 211223
- EAN: 3700460205959
- MPN: M-276BTB
17.61€
Без налога: 14.55€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Blue |
| Producer product name | M-276BTB |
| Microphone | Yes |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Тип соединения | Wireless |
| подавление шума | No |
| Wireless | Yes |
| Gross weight | 0.329 кг |
| NFC features | No |
| Net weight | 0.17 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Аксессуары в комплекте | USB charging cable, Aux in cable (3.5mm) |
| Длина кабеля | Aux-in cable: 1m, USB cable: 0.8 м |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Диапазон частот | 20 - 20 000 Гц |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Особые свойства | Bluetooth version: V4.2+EDR, Adjustable headband for maximum comfort, Music playback time: Up to 10 hours, Charging time: 2 ~ 3 hours, Built-in rechargeable battery, Hands-Free, Sensitivity: 108dB±3dB, Magnet type: Neodymium, Speaker diameter: 4cm |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 127 гр. |
| Plastic (No PET) | 28 гр. |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.003385284 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.159 кг |
| Gross depth (mm) | 211 мм |
| Gross width (mm) | 191 мм |
| Gross height (mm) | 84 мм |
| TI weight (kg) | 0.04 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| Tare other | 1 гр. |
| PET | 3 гр. |
| Gross depth master carton | 435 мм |
| Gross width master carton | 405 мм |
| Gross height master carton | 249 мм |
| Net weight master carton | 3.29 кг |
| Tare weight master carton | 0.746 кг |
| Palette Qty | 390 шт. |