Muse | M-1520SBT | Yes | Blue | TV speaker with bluetooth
- Код товара: 211225
- EAN: 3700460205690
- MPN: M-1520SBT
35.11€
Без налога: 29.02€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Mountable | Yes |
| Producer product name | M-1520SBT |
| Цвет | Blue |
| Тип | TV speaker with bluetooth |
| Портативный | No |
| Gross weight | 1.7 кг |
| Net weight | 1.425 кг |
| Выходная мощность | 50 Вт |
| Другие особенности | ACCESSORIES: AC adapter, Remote control, RCA cable, 3.5mm Aux in cable |
| Размеры (ШхГхВ) | 60x660x59 мм |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 260.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Volume (m3) | 0.00848925 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.275 кг |
| Gross depth (mm) | 770 мм |
| Gross width (mm) | 105 мм |
| Gross height (mm) | 105 мм |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 790 мм |
| Gross width master carton | 225 мм |
| Gross height master carton | 225 мм |
| Net weight master carton | 6.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.68 кг |
| Palette Qty | 172 шт. |