Muse | M-1520SBT | Yes | Blue | TV speaker with bluetooth
- Preces kods: 211225
- EAN: 3700460205690
- MPN: M-1520SBT
35.11€
Bez nodokļa: 29.02€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Mountable | Yes |
| Producer product name | M-1520SBT |
| Krāsa | Blue |
| Tips | TV speaker with bluetooth |
| Portatīvs | No |
| Gross weight | 1.7 kg |
| Net weight | 1.425 kg |
| Izejas jauda | 50 W |
| Citas funkcijas | ACCESSORIES: AC adapter, Remote control, RCA cable, 3.5mm Aux in cable |
| Dimensijas (WxDxH) | 60x660x59 mm |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Volume (m3) | 0.00848925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.275 kg |
| Gross depth (mm) | 770 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 790 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 6.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.68 kg |
| Palette Qty | 172 pcs |