ProDVX | Wallmount Bracket VESA 75/100 | WM-25
- Код товара: 211594
- EAN: 2000001035887
- MPN: 9010400
75.18€
Без налога: 62.13€
| Производитель | ProDVX |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | NL |
| Producer product name | WM-25 |
| Producer product family | Wallmount Bracket VESA 75/100 |
| Gross weight | 0.339 кг |
| Net weight | 0.299 кг |
| Установка VESA | Yes |
| Цвет товара | Black |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 125 мм |
| Gross width (mm) | 128 мм |
| Gross height (mm) | 24 мм |
| Volume (m3) | 0.000384 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Plastic (No PET) | 7 гр. |
| Paper/Pasteboard | 33 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 2950 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |