ProDVX | Wallmount Bracket VESA 75/100 | WM-25
- Preces kods: 211594
- EAN: 2000001035887
- MPN: 9010400
75.18€
Bez nodokļa: 62.13€
| Ražotājs | ProDVX |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | NL |
| Producer product name | WM-25 |
| Producer product family | Wallmount Bracket VESA 75/100 |
| Gross weight | 0.339 kg |
| Net weight | 0.299 kg |
| VESA stiprinājums | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 128 mm |
| Gross height (mm) | 24 mm |
| Volume (m3) | 0.000384 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Paper/Pasteboard | 33 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 2950 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |