Sony | 2 ch Single Sound bar | HT-SF150 | 30 W | Bluetooth | Black
- Код товара: 219932
- EAN: 4548736067325
- MPN: HTSF150B.CEL
119.20€
Без налога: 98.51€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Мощность | 30 Вт |
| Bluetooth | Yes |
| Цвет | Black |
| Producer product name | HT-SF150 |
| Producer product family | 2 ch Single Sound bar |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Gross weight | 2.6 кг |
| Net weight | 1.731 кг |
| Настенный | Yes |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Количество колонок | 1 x 2.0 ch speaker, 1 x bar speaker |
| HDMI выход | 1 (ARC) |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.02292 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.869 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 955 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 160 мм |
| Plastic (No PET) | 89.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 780.00 гр. |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 75 шт. |