Muse | Headphones | M-298 SBL | ANC
- Код товара: 487451
- EAN: 3700460209940
- MPN: M-298 SBL
63.92€
Без налога: 52.83€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 212.00 мм |
| Gross height (mm) | 218.00 мм |
| Gross width (mm) | 106.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 110.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.46 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 176 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Net weight | 0.24 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Adjustable headband for maximum comfort; Music playback time: Up to 66 hours; Charging time: 2 hours; Hands-Free |
| Producer product name | M-298 SBL |
| Producer product family | Headphones |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| ANC | Yes |
| Цастота | 20-20k кГц |
| Размер динамика | 40 мм |
| USB порт | USB-C |
| Цвет | Black/Silver |
| Чувствительность микрофона | 116 dB ±3 дБ |