Premium Glossy Photo Paper 30 sheets | White | 255 g/m² | A4 | Photo
- Код товара: 223809
- EAN: 8715946388564
- MPN: C13S042169
18.16€
Без налога: 15.01€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Photo |
| Размер | A4 |
| Плотность | 255 г/м² |
| Producer product name | Premium Glossy Photo Paper 30 sheets |
| Цвет | White |
| Gross weight | 0.777 кг |
| Net weight | 0.315 кг |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Volume (m3) | 0.0010065 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.462 кг |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 15 мм |
| Gross height (mm) | 305 мм |
| Paper/Pasteboard | 462.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 315 мм |
| Gross width master carton | 230 мм |
| Gross height master carton | 175 мм |
| Net weight master carton | 7.77 кг |
| Palette Qty | 858 шт. |