Premium Glossy Photo Paper 30 sheets | White | 255 g/m² | A4 | Photo
- Preces kods: 223809
- EAN: 8715946388564
- MPN: C13S042169
18.16€
Bez nodokļa: 15.01€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Photo |
| Izmēri | A4 |
| Density | 255 g/m² |
| Producer product name | Premium Glossy Photo Paper 30 sheets |
| Krāsa | White |
| Gross weight | 0.777 kg |
| Net weight | 0.315 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.0010065 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.462 kg |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Paper/Pasteboard | 462.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 315 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Net weight master carton | 7.77 kg |
| Palette Qty | 858 pcs |