Muse | Dual Alarm Clock Radio | M-187CR
- Код товара: 225420
- EAN: 3700460206154
- MPN: M-187CR
21.50€
Без налога: 17.77€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross weight | 0.566 кг |
| Net weight | 0.499 кг |
| Producer product name | M-187CR |
| Producer product family | Dual Alarm Clock Radio |
| Другие особенности | PLL Radio with 20 preset stations (10 FM + 10 MW); Auto scan and store preset stations; Manual tuning and preset store; Wake up by Radio or Buzzer; Snooze, Sleep and Nap |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Volume (m3) | 0.002341305 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 кг |
| Gross depth (mm) | 135 мм |
| Gross width (mm) | 123 мм |
| Gross height (mm) | 141 мм |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 57.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 393 мм |
| Gross width master carton | 150 мм |
| Gross height master carton | 300 мм |
| Net weight master carton | 3.396 кг |
| Tare weight master carton | 0.301 кг |
| Palette Qty | 582 шт. |
| Встроенный экран | Yes |
| Bluetooth | No |