Muse | Dual Alarm Clock Radio | M-187CR
- Preces kods: 225420
- EAN: 3700460206154
- MPN: M-187CR
21.50€
Bez nodokļa: 17.77€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross weight | 0.566 kg |
| Net weight | 0.499 kg |
| Producer product name | M-187CR |
| Producer product family | Dual Alarm Clock Radio |
| Citas funkcijas | PLL Radio with 20 preset stations (10 FM + 10 MW); Auto scan and store preset stations; Manual tuning and preset store; Wake up by Radio or Buzzer; Snooze, Sleep and Nap |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Volume (m3) | 0.002341305 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 123 mm |
| Gross height (mm) | 141 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Paper/Pasteboard | 57.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 393 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 3.396 kg |
| Tare weight master carton | 0.301 kg |
| Palette Qty | 582 pcs |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Bluetooth | No |