Photo Paper 20 pc. | PG230020A4 | 230 g/m² | A4 | Glossy
- Код товара: 232281
- EAN: 4823108631640
- MPN: PG230020A4
3.61€
Без налога: 2.98€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | PG230020A4 |
| Producer product family | Photo Paper 20 pc. |
| Тип | Glossy |
| Размер | A4 |
| Плотность | 230 г/м² |
| Gross depth (mm) | 215 мм |
| Gross height (mm) | 7 мм |
| Gross width (mm) | 300 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.023 кг |
| Volume (m3) | 0.0004515 м³ |
| Paper/Pasteboard | 23.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3827 шт. |
| Gross weight | 0.246 кг |
| Net weight | 0.223 кг |