Photo Paper 20 pc. | PG230020A4 | 230 g/m² | A4 | Glossy
- Preces kods: 232281
- EAN: 4823108631640
- MPN: PG230020A4
3.61€
Bez nodokļa: 2.98€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | PG230020A4 |
| Producer product family | Photo Paper 20 pc. |
| Tips | Glossy |
| Izmēri | A4 |
| Density | 230 g/m² |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 7 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Volume (m3) | 0.0004515 m³ |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3827 pcs |
| Gross weight | 0.246 kg |
| Net weight | 0.223 kg |