Muse | Clock radio | M-170CMR | Alarm function
- Код товара: 238235
- EAN: 3700460206451
- MPN: M-170CMR
22.05€
Без налога: 18.22€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-170CMR |
| Producer product family | Clock radio |
| Функция тревоги | Yes |
| Gross depth (mm) | 195 мм |
| Gross height (mm) | 105 мм |
| Gross width (mm) | 75 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.001535625 м³ |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Gross depth master carton | 240 мм |
| Gross width master carton | 212 мм |
| Gross height master carton | 225 мм |
| Net weight master carton | 2.526 кг |
| Tare weight master carton | 0.195 кг |
| Palette Qty | 906 шт. |
| Gross weight | 0.421 кг |
| Net weight | 0.301 кг |
| Функция Snooze | Yes |
| Количество предварительно установленных FM станций | 20 |
| Bluetooth | No |
| Тип дисплея | 1.2 inch white LED. 24 hour clock. Dimmer ( High / Low / Off ) |
| Особые свойства | PLL Radio with 20 FM preset stations. Manual tuning and preset store. Wake up by Radio or Buzzer. Snooze, Sleep |