Muse | Clock radio | M-170CMR | Alarm function
- Preces kods: 238235
- EAN: 3700460206451
- MPN: M-170CMR
22.05€
Bez nodokļa: 18.22€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-170CMR |
| Producer product family | Clock radio |
| Modinātājsignāla funkcija | Yes |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.001535625 m³ |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 212 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 2.526 kg |
| Tare weight master carton | 0.195 kg |
| Palette Qty | 906 pcs |
| Gross weight | 0.421 kg |
| Net weight | 0.301 kg |
| Aizmidzināšanas funkcija | Yes |
| FM preset stations | 20 |
| Bluetooth | No |
| Displeja veids | 1.2 inch white LED. 24 hour clock. Dimmer ( High / Low / Off ) |
| Īpašās funkcijas | PLL Radio with 20 FM preset stations. Manual tuning and preset store. Wake up by Radio or Buzzer. Snooze, Sleep |