Muse | 2-bands portable radio | M-06DS | AUX in | Grey
- Код товара: 243264
- EAN: 3700460206437
- MPN: M-06DS
21.68€
Без налога: 17.92€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-06DS |
| Producer product family | 2-bands portable radio |
| Цвет товара | Grey |
| Вход Aux | Yes |
| Bluetooth | No |
| Встроенные колонки | Yes |
| Тип радио | 2-bands: FM/MW. Analog tuner |
| Линейные выходы наушников | Earphone jack |
| Тип подачи питания | AC: 230V ~ 50Hz with Detachable Power Cord DC : 4 x 1.5V C/R14/UM2 type battery (not included) |
| Размеры (ШхГхВ) | 94 x 237 x 155 мм |
| Функции | FM swivel rod antenna. Power ON /OFF switch. Rotary Volume control. Band Selector. Carrying handle . Built-in 3″ Speaker |
| Net weight | 0.65 кг |
| Packing quantity | 5 шт. |
| Gross depth (mm) | 237 мм |
| Gross width (mm) | 94 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| Volume (m3) | 0.00345309 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 160 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| Gross depth master carton | 485 мм |
| Gross width master carton | 250 мм |
| Gross height master carton | 175 мм |
| Net weight master carton | 3.81 кг |
| Tare weight master carton | 0.361 кг |
| Palette Qty | 405 шт. |
| Gross weight | 0.85 кг |