Muse | 2-bands portable radio | M-06DS | AUX in | Grey
- Preces kods: 243264
- EAN: 3700460206437
- MPN: M-06DS
21.68€
Bez nodokļa: 17.92€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-06DS |
| Producer product family | 2-bands portable radio |
| Produkta krāsa | Grey |
| AUX ieeja | Yes |
| Bluetooth | No |
| Iebūvēti skaļruņi | Yes |
| Radio tips | 2-bands: FM/MW. Analog tuner |
| Funkcijas | FM swivel rod antenna. Power ON /OFF switch. Rotary Volume control. Band Selector. Carrying handle . Built-in 3″ Speaker |
| Net weight | 0.65 kg |
| Austiņu izejas | Earphone jack |
| Barošanas avota tips | AC: 230V ~ 50Hz with Detachable Power Cord DC : 4 x 1.5V C/R14/UM2 type battery (not included) |
| Dimensijas (WxDxH) | 94 x 237 x 155 mm |
| Packing quantity | 5 pcs |
| Gross depth (mm) | 237 mm |
| Gross width (mm) | 94 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Volume (m3) | 0.00345309 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Net weight master carton | 3.81 kg |
| Tare weight master carton | 0.361 kg |
| Palette Qty | 405 pcs |
| Gross weight | 0.85 kg |