Raidsonic | Interface adapter - plug-in card | IB-PCI208
- Код товара: 244484
- EAN: 4250078164333
- MPN: IB-PCI208
8.54€
Без налога: 7.06€
| Производитель | Raidsonic |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 165 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 18.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.000515625 м³ |
| Paper/Pasteboard | 12.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3351 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.105 кг |
| Net weight | 0.075 кг |
| Producer product name | IB-PCI208 |
| Producer product family | Interface adapter - plug-in card |