Raidsonic | Interface adapter - plug-in card | IB-PCI208
- Preces kods: 244484
- EAN: 4250078164333
- MPN: IB-PCI208
8.54€
Bez nodokļa: 7.06€
| Ražotājs | Raidsonic |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 18.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.000515625 m³ |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3351 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.105 kg |
| Net weight | 0.075 kg |
| Producer product name | IB-PCI208 |
| Producer product family | Interface adapter - plug-in card |