Muse | Pocket radio | M-03R | Black
- Код товара: 249232
- EAN: 3700460206703
- MPN: M-03R
12.41€
Без налога: 10.26€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-03R |
| Producer product family | Pocket radio |
| Цвет товара | Black |
| NFC | No |
| Кассетная дека | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Вход Aux | No |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 70 мм |
| Gross width (mm) | 35 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Volume (m3) | 0.000294 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Gross depth master carton | 250 мм |
| Gross width master carton | 190 мм |
| Gross height master carton | 95 мм |
| Net weight master carton | 1 кг |
| Tare weight master carton | 0.045 кг |
| Palette Qty | 3820 шт. |
| Gross weight | 0.1 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Wi-Fi | No |
| Воспроизведение с прямого порта USB | No |
| Bluetooth | No |
| USB порт | No |
| FM радио | Yes |
| Дисплей | LCD display |
| Тип подачи питания | DC: 2×1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Порты ввода/вывода | Phones jack. DC in jack |
| CD-плеер | No |
| Другие особенности | PLL Radio with 20 FM preset stations. Manual/Automatic search. Wake up by Radio or Buzzer. Alarm, snooze and sleep function. FM rod antenna. Built-in Speaker |