Muse | Pocket radio | M-03R | Black
- Preces kods: 249232
- EAN: 3700460206703
- MPN: M-03R
12.41€
Bez nodokļa: 10.26€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-03R |
| Producer product family | Pocket radio |
| Produkta krāsa | Black |
| Kasešu magnetafons | No |
| NFC | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| AUX ieeja | No |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Volume (m3) | 0.000294 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Gross depth master carton | 250 mm |
| Gross width master carton | 190 mm |
| Gross height master carton | 95 mm |
| Net weight master carton | 1 kg |
| Tare weight master carton | 0.045 kg |
| Palette Qty | 3820 pcs |
| Gross weight | 0.1 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| CD atskaņotājs | No |
| Citas funkcijas | PLL Radio with 20 FM preset stations. Manual/Automatic search. Wake up by Radio or Buzzer. Alarm, snooze and sleep function. FM rod antenna. Built-in Speaker |
| Wi-Fi | No |
| USB tiešā atskaņošana | No |
| Bluetooth | No |
| USB pieslēgvieta | No |
| FM radio | Yes |
| I/O pieslēgvietas | Phones jack. DC in jack |
| Ekrāns | LCD display |
| Barošanas avota tips | DC: 2×1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |