Navitel | Night Vision Car Video Recorder | R200 NV
- Код товара: 262266
- EAN: 8594181741491
- MPN: R200 NV
37.39€
Без налога: 30.90€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | R200 NV |
| Producer product family | Night Vision Car Video Recorder |
| Gross depth (mm) | 115.00 мм |
| Gross height (mm) | 95.00 мм |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Gross width (mm) | 125.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1265 шт. |
| Net weight | 0.16 кг |
| Другие особенности | Auto-Start, G-sensor, Motion detection, Parking mode, Sound recording, maps of Europe, Russia, Belarus, Kazakhstan, Ukraine (12-month license). |
| Дисплей | 320х240 пикселей |
| Разрешение видео | 1920x1080 пикселей |
| Интерфейс | micro USB |