Navitel | Night Vision Car Video Recorder | R200 NV
- Preces kods: 262266
- EAN: 8594181741491
- MPN: R200 NV
37.39€
Bez nodokļa: 30.90€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | R200 NV |
| Producer product family | Night Vision Car Video Recorder |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1265 pcs |
| Net weight | 0.16 kg |
| Citas funkcijas | Auto-Start, G-sensor, Motion detection, Parking mode, Sound recording, maps of Europe, Russia, Belarus, Kazakhstan, Ukraine (12-month license). |
| Ekrāns | 320х240 pikseļi |
| Video rezolūcijas | 1920x1080 pikseļi |
| Interfeiss | micro USB |