Raidsonic | ICY BOX | PCIe card with M.2 M-Key socket for one M.2 NVMe SSD
- Код товара: 264071
- EAN: 4250078167242
- MPN: IB-PCI214M2-HSL
17.71€
Без налога: 14.64€
| Производитель | Raidsonic |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | PCIe card with M.2 M-Key socket for one M.2 NVMe SSD |
| Producer product family | ICY BOX |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 505 мм |
| Gross width master carton | 320 мм |
| Gross height master carton | 300 мм |
| Gross depth (mm) | 153 мм |
| Gross height (mm) | 230 мм |
| Gross width (mm) | 28 мм |
| Packing quantity | 40 шт. |
| Volume (m3) | 0.00098532 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Paper/Pasteboard | 60 гр. |
| Net weight master carton | 10.44 кг |
| Tare weight master carton | 0.485 кг |
| Palette Qty | 1400 шт. |
| Другие особенности | PCIe 3.0 x4, up to 32 Gbit/s. Supports M.2 sizes of 22x30/42/60/80 mm. Optional full and half profile slot bracket. Including a massive heat sink with a blue LED highlight. Compatible with Windows® 10. |
| Net weight | 0.201 кг |
| Цвет товара | Black |
| Gross weight | 0.261 кг |