Raidsonic | ICY BOX | PCIe card with M.2 M-Key socket for one M.2 NVMe SSD
- Preces kods: 264071
- EAN: 4250078167242
- MPN: IB-PCI214M2-HSL
17.71€
Bez nodokļa: 14.64€
| Ražotājs | Raidsonic |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | PCIe card with M.2 M-Key socket for one M.2 NVMe SSD |
| Producer product family | ICY BOX |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross depth (mm) | 153 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 28 mm |
| Packing quantity | 40 pcs |
| Volume (m3) | 0.00098532 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Net weight master carton | 10.44 kg |
| Tare weight master carton | 0.485 kg |
| Palette Qty | 1400 pcs |
| Citas funkcijas | PCIe 3.0 x4, up to 32 Gbit/s. Supports M.2 sizes of 22x30/42/60/80 mm. Optional full and half profile slot bracket. Including a massive heat sink with a blue LED highlight. Compatible with Windows® 10. |
| Net weight | 0.201 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross weight | 0.261 kg |