Muse | Party Box | M-1988DJ | Bluetooth | Black | Wireless connection
- Код товара: 277123
- EAN: 3700460207021
- MPN: M-1988DJ
227.93€
Без налога: 188.37€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Bluetooth | Yes |
| Цвет | Black |
| Producer product name | M-1988DJ |
| Producer product family | Party Box |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Gross depth (mm) | 425.00 мм |
| Gross height (mm) | 1160 мм |
| Gross weight | 20.6 кг |
| Gross width (mm) | 400 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare other | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.1972 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Net weight | 19.6 кг |
| Другие особенности | Color changing lights and flashing , Bluetooth V4.2 + EDR, Stream music from another , Bluetooth compatible device |
| Выходная мощность | 800 Вт |
| Тип дисплея | White LED display |
| Технология подключения | 2.0 USB Port allowing MP3 playback , USB charging , Aux in 1: RCA jacks Aux in 2: 3.5mm jack 2 x MIC jacks |