Muse | Party Box | M-1988DJ | Bluetooth | Black | Wireless connection
- Preces kods: 277123
- EAN: 3700460207021
- MPN: M-1988DJ
227.93€
Bez nodokļa: 188.37€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Bluetooth | Yes |
| Krāsa | Black |
| Producer product name | M-1988DJ |
| Producer product family | Party Box |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 1160 mm |
| Gross weight | 20.6 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare other | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.1972 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
| Net weight | 19.6 kg |
| Citas funkcijas | Color changing lights and flashing , Bluetooth V4.2 + EDR, Stream music from another , Bluetooth compatible device |
| Izejas jauda | 800 W |
| Displeja veids | White LED display |
| Savienojamības tehnoloģija | 2.0 USB Port allowing MP3 playback , USB charging , Aux in 1: RCA jacks Aux in 2: 3.5mm jack 2 x MIC jacks |