Philips Hue | Hue Go Portable Light | 6 W | White and color ambiance | Zigbee
- Код товара: 278396
- EAN: 8718696173992
- MPN: 8718696173992
75.58€
Без налога: 62.46€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Поддерживаемые сетевые протоколы | Zigbee |
| Цвет света | White and color ambiance |
| Мощность | 6 Вт |
| Producer product name | Hue Go Portable Light |
| Gross depth (mm) | 220 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| Gross weight | 0.917 кг |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.58 кг |
| Volume (m3) | 0.00451 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 575 гр. |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 220 мм |
| Gross height master carton | 210 мм |
| Net weight master carton | 3.668 кг |
| Tare weight master carton | 0.353 кг |
| Palette Qty | 332 шт. |
| Net weight | 0.342 кг |
| Технические особенности | Take your smart light with you with the portable Hue Go. From a playful splash of color to a mood-setting dinner table centerpiece, the Hue Go makes it fun and easy to set the perfect light. Connect to the Hue Bridge for smart control. |
| Напряжение питания | 100 - 240 В |
| Life time | 20000 ч |
| Возможность затемнения | Yes |
| Световой поток | 300 лм |