Philips Hue | Hue Go Portable Light | 6 W | White and color ambiance | Zigbee
- Preces kods: 278396
- EAN: 8718696173992
- MPN: 8718696173992
75.58€
Bez nodokļa: 62.46€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | Zigbee |
| Gaismas krāsa | White and color ambiance |
| Jauda | 6 W |
| Producer product name | Hue Go Portable Light |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.917 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.00451 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 575 g |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 3.668 kg |
| Tare weight master carton | 0.353 kg |
| Palette Qty | 332 pcs |
| Net weight | 0.342 kg |
| Tehniskās īpašības | Take your smart light with you with the portable Hue Go. From a playful splash of color to a mood-setting dinner table centerpiece, the Hue Go makes it fun and easy to set the perfect light. Connect to the Hue Bridge for smart control. |
| Barošanas spriegums | 100 - 240 V |
| Mūža garantija | 20000 h |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Gaismas plūsma | 300 lm |