Muse | M-095 BT | NFC features | Black
- Код товара: 284241
- EAN: 3700460206574
- MPN: M-095BT
42.43€
Без налога: 35.07€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-095 BT |
| NFC features | Yes |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 262 мм |
| Gross height (mm) | 153 мм |
| Gross weight | 1.504 кг |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| Volume (m3) | 0.0060129 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.003 кг |
| Palette Qty | 287 шт. |
| Net weight | 1.284 кг |
| Bluetooth | Yes |
| Мощность | 5 Вт |
| Выходные соединения | Aux in jack , USB charging port |
| Другие особенности | Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone Range up to 10m, FM telescopic antenna Illuminate dial scale |