Nanoleaf | Shapes Triangles Starter Kit (9 panels) | 1 W | 16M+ colours
- Код товара: 316195
- EAN: 840102701777
- MPN: NL47-0002TW-9PK
182.60€
Без налога: 150.91€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Shapes Triangles Starter Kit (9 panels) |
| Цвет света | 16M+ colours |
| Мощность | 1 Вт |
| Gross depth (mm) | 247 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 214 мм |
| Packing quantity | 3 шт. |
| Paper/Pasteboard | 700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.85 кг |
| Volume (m3) | 0.0052858 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 325 мм |
| Gross width master carton | 268 мм |
| Gross height master carton | 250 мм |
| Net weight master carton | 6.465 кг |
| Tare weight master carton | 0.37 кг |
| Palette Qty | 237 шт. |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.155 кг |
| Net weight | 1.305 кг |
| Предназначение | Building your immersive battlestation or home-theatre; Transforming music into stunning visuals, at home or in the studio; Boosting your energy for workouts; Creating the right ambience for yoga & mediation; Setting up your personal productivity zone for working from home; Designing a statement wall or ceiling decor masterpiece; Waking up naturally with gentle light alarms |
| Контроль температуры | 1200-6500 К |
| Напряжение питания | 120 В |
| Содержимое коробки | 9 LED Panel; 1x Control Panel; 1x Power unit; 9x Mounting plates; 10x Connectors / Linkers; 10x Adhesive tape; 1x Quick Start guide |
| Другие особенности | Compatible with Apple HomeKit, Google Home, SmartThings, Siri, Google Assistant, Alexa, Athom Homey, IFTTT. Mobile application control - iOS / Android; UK / EU compatible |
| Особые свойства | Designed with Connect+ technology; Touch Control; Modular LED light panels; LayoutDetect; White light temperature range and brightness control; Rhythm Scenes; Easy Control & Smart Home Connectivity; Screen Mirror; Simple No Hassle Installation; Works right out of the box without WiFi with hundreds of pre-saved Scenes; Fully customised lighting with the free Nanoleaf Smarter Series App (Android & iOS); Indoor use |