Nanoleaf | Shapes Triangles Starter Kit (9 panels) | 1 W | 16M+ colours
- Preces kods: 316195
- EAN: 840102701777
- MPN: NL47-0002TW-9PK
182.60€
Bez nodokļa: 150.91€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Shapes Triangles Starter Kit (9 panels) |
| Gaismas krāsa | 16M+ colours |
| Jauda | 1 W |
| Gross depth (mm) | 247 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 214 mm |
| Packing quantity | 3 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| Volume (m3) | 0.0052858 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 268 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 6.465 kg |
| Tare weight master carton | 0.37 kg |
| Palette Qty | 237 pcs |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.155 kg |
| Net weight | 1.305 kg |
| Mērķis, rezultāts | Building your immersive battlestation or home-theatre; Transforming music into stunning visuals, at home or in the studio; Boosting your energy for workouts; Creating the right ambience for yoga & mediation; Setting up your personal productivity zone for working from home; Designing a statement wall or ceiling decor masterpiece; Waking up naturally with gentle light alarms |
| Temperatūras kontrole | 1200-6500 K |
| Barošanas spriegums | 120 V |
| Kastes saturs | 9 LED Panel; 1x Control Panel; 1x Power unit; 9x Mounting plates; 10x Connectors / Linkers; 10x Adhesive tape; 1x Quick Start guide |
| Citas funkcijas | Compatible with Apple HomeKit, Google Home, SmartThings, Siri, Google Assistant, Alexa, Athom Homey, IFTTT. Mobile application control - iOS / Android; UK / EU compatible |
| Īpašās funkcijas | Designed with Connect+ technology; Touch Control; Modular LED light panels; LayoutDetect; White light temperature range and brightness control; Rhythm Scenes; Easy Control & Smart Home Connectivity; Screen Mirror; Simple No Hassle Installation; Works right out of the box without WiFi with hundreds of pre-saved Scenes; Fully customised lighting with the free Nanoleaf Smarter Series App (Android & iOS); Indoor use |