Muse | Portable Radio | M-117 DB | AUX in | Black | Portable | FM, DAB/DAB+
- Код товара: 316782
- EAN: 3700460207366
- MPN: M-117DB
51.52€
Без налога: 42.58€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Producer product name | M-117 DB |
| Producer product family | Portable Radio |
| Портативный | Yes |
| Цвет | Black |
| Технические особенности | FM, DAB/DAB+ |
| Вход Aux | Yes |
| Gross depth (mm) | 245 мм |
| Gross height (mm) | 135 мм |
| Gross width (mm) | 105 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.003472875 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Tare other | 400.00 гр. |
| Gross depth master carton | 320 мм |
| Gross width master carton | 255 мм |
| Gross height master carton | 290 мм |
| Net weight master carton | 3.492 кг |
| Tare weight master carton | 0.402 кг |
| Palette Qty | 438 шт. |
| Gross weight | 0.582 кг |
| Net weight | 0.342 кг |
| Другие особенности | 2.8” color TFT LCD Display with dimmer; AC/DC operated |
| Функции | 20 preset stations (10 FM + 10 DAB); Automatic scan and store; Manual & automatic search; FM swivel rod antenna; Alarm, snooze and sleep function; Slide show function |
| Connections | Aux in jack (3.5mm); Phones jack |
| Выходная мощность | 3 Вт |
| Package content | External AC adaptor |
| Вес | 0.3 кг |
| Встроенный экран | Yes |
| Размеры (ШхГхВ) | 183 x 45 x 90 мм |
| FM радио | Yes |
| Частота входящего переменного тока | 50/60 Гц |
| Напряжение | 100 - 240 В |
| Будильник | Yes |