Muse | Portable Radio | M-117 DB | AUX in | Black | Portable | FM, DAB/DAB+
- Preces kods: 316782
- EAN: 3700460207366
- MPN: M-117DB
51.52€
Bez nodokļa: 42.58€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | M-117 DB |
| Producer product family | Portable Radio |
| Portatīvs | Yes |
| Krāsa | Black |
| Tehniskās īpašības | FM, DAB/DAB+ |
| AUX ieeja | Yes |
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.003472875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Tare other | 400.00 g |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 3.492 kg |
| Tare weight master carton | 0.402 kg |
| Palette Qty | 438 pcs |
| Gross weight | 0.582 kg |
| Net weight | 0.342 kg |
| Citas funkcijas | 2.8” color TFT LCD Display with dimmer; AC/DC operated |
| Funkcijas | 20 preset stations (10 FM + 10 DAB); Automatic scan and store; Manual & automatic search; FM swivel rod antenna; Alarm, snooze and sleep function; Slide show function |
| Connections | Aux in jack (3.5mm); Phones jack |
| Izejas jauda | 3 W |
| Package content | External AC adaptor |
| Svars | 0.3 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 183 x 45 x 90 mm |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| FM radio | Yes |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Spriegums | 100 - 240 V |
| Modinātājpulkstenis | Yes |