Mill | Sense smart indoor air quality monitor | SENSEAIR | White | No Display
- Код товара: 326156
- EAN: 7090019824240
- MPN: SENSEAIR
75.53€
Без налога: 62.42€
| Производитель | Mill |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Дисплей | No Display |
| Producer product name | SENSEAIR |
| Producer product family | Sense smart indoor air quality monitor |
| Gross depth (mm) | 82.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 135.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 1561 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.50 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Другие особенности | Connected WiFi + App control;Rechargeable: battery time approx. 6 months (USB cable type C included) |
| Функции | Temperature Precise temperature control; Humidity Measures humidity levels; eCO2 Ensure fresh air |
| Датчик температуры | Yes |
| Температура (макс) | 35 °C |
| Температура (мин) | 5 °C |
| Ширина | 7 см |
| Высота | 7 см |
| Глубина | 3 см |