Mill | Sense smart indoor air quality monitor | SENSEAIR | White | No Display
- Preces kods: 326156
- EAN: 7090019824240
- MPN: SENSEAIR
75.53€
Bez nodokļa: 62.42€
| Ražotājs | Mill |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | SENSEAIR |
| Producer product family | Sense smart indoor air quality monitor |
| Ekrāns | No Display |
| Gross depth (mm) | 82.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 1561 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Citas funkcijas | Connected WiFi + App control;Rechargeable: battery time approx. 6 months (USB cable type C included) |
| Funkcijas | Temperature Precise temperature control; Humidity Measures humidity levels; eCO2 Ensure fresh air |
| Temperatūras sensors | Yes |
| Temperatūra (maks) | 35 °C |
| Temperatūra (min) | 5 °C |
| Platums | 7 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Dziļums | 3 cm |