Muse | Professional Wired Microphone | MC-20B | Black
- Код товара: 327473
- EAN: 3700460206901
- MPN: MC-20B
9.14€
Без налога: 7.55€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MC-20B |
| Producer product family | Professional Wired Microphone |
| Gross depth (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 71.00 мм |
| Gross width (mm) | 55.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 35.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1924 шт. |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 6.3 mm |
| Длина кабеля | 3 м |
| Выходное сопротивление | 600 Ом |
| Частота микрофона | 30-15.000 Гц |
| Чувствительность | -73 дБ |