Muse | Professional Wired Microphone | MC-20B | Black
- Preces kods: 327473
- EAN: 3700460206901
- MPN: MC-20B
9.14€
Bez nodokļa: 7.55€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MC-20B |
| Producer product family | Professional Wired Microphone |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1924 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | 6.3 mm |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Izejas pretestība | 600 Ω |
| Mikrofona frekvence | 30-15.000 Hz |
| Jutīgums | -73 dB |