Nanoleaf | Lines Starter Kit (9 panels) | 16M+ colors
- Код товара: 349542
- EAN: 4897105330042
- MPN: NL59-K-0002LW-9PK-EU
202.90€
Без налога: 167.69€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Lines Starter Kit (9 panels) |
| Цвет света | 16M+ colors |
| Gross depth (mm) | 305 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 5 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.0061 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 520 мм |
| Gross width master carton | 326 мм |
| Gross height master carton | 235 мм |
| Net weight master carton | 6.055 кг |
| Tare weight master carton | 0.677 кг |
| Palette Qty | 215 шт. |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.211 кг |
| Net weight | 0.711 кг |
| Технические особенности | Adjustable; Sync with the colours from your PC screen in real time; Flexible control via voice assistants or Nanoleaf app; Works with Razer Chroma |
| Содержимое коробки | 9x Light Lines; 9x Mounting Connectors & Caps; 1x Controller; 10x Mounting Plates & Tape; 1x Processor & Power Connector; 1x Power Supply (100vac ~ 240vac); 1x Plug Type C (EU); 1x Quick Start Guide |