Nanoleaf | Lines Starter Kit (9 panels) | 16M+ colors
- Preces kods: 349542
- EAN: 4897105330042
- MPN: NL59-K-0002LW-9PK-EU
202.90€
Bez nodokļa: 167.69€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Lines Starter Kit (9 panels) |
| Gaismas krāsa | 16M+ colors |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 5 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.0061 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 326 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 6.055 kg |
| Tare weight master carton | 0.677 kg |
| Palette Qty | 215 pcs |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.211 kg |
| Net weight | 0.711 kg |
| Tehniskās īpašības | Adjustable; Sync with the colours from your PC screen in real time; Flexible control via voice assistants or Nanoleaf app; Works with Razer Chroma |
| Kastes saturs | 9x Light Lines; 9x Mounting Connectors & Caps; 1x Controller; 10x Mounting Plates & Tape; 1x Processor & Power Connector; 1x Power Supply (100vac ~ 240vac); 1x Plug Type C (EU); 1x Quick Start Guide |